۰۲ خرداد، ۱۳۹۱

شیرین‌کاری تازه جمهوری اسلامی و حیرت متخصصان فوتوشاپ و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی دنیا!


در ویدیوی منتشر شده از سوی تلویزیون ج.ا از لحظاتی قبل از اعدام جمال فشی، متهم به ترور دکتر مسعود علی‌محمدی، تصویری از پاسپورتی نشان داده می‌شود که ادعا می‌شود پاسپورت اسرائیلی متعلق به جمال فشی می‌باشد. طبق اظهارات جمهوری اسلامی، جمال فشی هنگام اعدام 24 سال سن داشت. در تصویر، صدور پاسپورت تاریخ سال 17/11/2003 را نشان می‌دهد. یعنی 9 سال پیش!. درست زمانی که جمال فشی می‌بایست 15 ساله باشد! اینکه بر چه اساس و قانونی برای یک فرد 15 ساله پاسپورت صادر می‌شود سوالی است که بی‌جواب مانده و دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی می‌بایست پاسخی برای آن داشته باشد! 

تصویر پاسپورت جعلی صادر شده برای جمال فشی

نکته بعدی در این تصویر، عکس خود جمال فشی است که متفاوت با هر عکس مخصوص پاسپورت می‌باشد. یعنی عدم چهره تمام رخ و چشم‌های رو به دوربین!

نکته بسیار ناشیانه‌تر این جعل پاسپورت و مدرک‌سازی برای اعدام وی، استفاده از یک کپی پاسپورت اسرائیلی با مشخصات و تصویر فرد اسرائیلی است! همانطور که در تصویر کپی پاسپورت اصلی و جعلی می‌بینید، تاریخ صدور، تاریخ تولد و سایر شناسه‌های امنیتی فتوکپی پاسپورت اصل، با پاسپورت جعل شده برای جمال فشی یکی است و تنها تفاوت آنها تغییر عکس و همینطور محو کردن برخی فیلدهای مخصوص می‌باشد.
لازم به توضیح است که تصویر فتوکپی اصل در این سایت منتشر شده است!

تصویر استفاده شده برای جعل پاسپورت برای جمال فشی

ویدیوی منتشر شده از دقایقی قبل از اعدام جمال فشی 

اولین‌بار پتکین آذرمهر متوجه این تناقض شد و نوشته من هم برگرفته از اطلاعات منتشر شده در وبلاگ پتکین عزیز می‌باشد.

۱۹ نظر:

 1. اینا کلا جکن ، فکر می کنن مردم خرن !
  آخه چی می شه گفت ... ؟
  واقعا متاسفم

  پاسخحذف
 2. بر اساس سرچی که تو اینترنت کردم 26 سال داشته نه 24 سال.پاراگراف 7 این وب سایت رو ببینید.
  http://es-la.facebook.com/note.php?note_id=237966546247678

  پاسخحذف
 3. آخه یکی نیست به این سربازان احمق امام زمان بگه کجای دنیا عکس پاسپورت اینجوریه که شماها درست کردن!!!

  پاسخحذف
 4. حل از کجا معلوم که آعدام شده.

  پاسخحذف
 5. ماها خوبیم .اونا انن . این غربیای الکی !

  پاسخحذف
 6. اگر به عكس توجه كنيد چهراي غمناك را نشان مي دهد كه به فضايي خالي نگاه مي كند. سر به سمت چپ خم شده. اينها همه نشانگر اين واقعيت هستند كه او هنگام عكسبرداري زير فشار شديد رواني بوده. آيا موساد اينقدر غير حرفه اى عمل ميكند؟

  پاسخحذف
 7. دوستان گرمی،

  این ملا‌های پدر سگ فکر میکنند که همه مثل خودشون کوته فکر و خر تشریف دارند. خاک بر سر هر کسی‌ که سال ۱۳۵۷ رفت تو خیابون و ۴۰ میلیون ایرانی‌ رو بدبخت کرد و این سر سپرده انگلیس رو کرد همه کار این مردم بی‌ زبون و مظلوم.

  با سپاس

  پاسخحذف
 8. اینا براشون مهم نیست که که من و شما زود می فهمیم و سوتیشون رو می گیریم.ایناهمین که یه عده ی زیادی از شهرستانی ها و مذهبی ها خامشون بشن کارشونو کردن و چیزی که می خواستن رو به دست آوردن
  حالا من و شما بیایم تو نت و این ور و اونور بگیم آقا فلان آقا بهمان فرقی واسشون نداره

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. با حرف شما موافقم. ولی ظاهرا ساکنان تهران ساده تر گول خورده. آنکه مصدق را سرنگون کرد سبک مغزان ساکن پایتخت ورشکسته ایران بود. آنکه انقلاب 57 را توسعه داد هم همان تهرانیها بودند . طبقه بندی مردم ایران به شهرستانی و تهرانی نشان از سبک سری پانتخت نشینان ایران دارد که به جز حرف زدن ره آوردی برای ایران نداشته اند.

   حذف
  2. پس از نظر شما آدم‌های خام فقط توی شهرستان زندگی‌ میکنند، و هر چی‌ آی کیو هست توی تهران؟!! سال ۵۷ شما تهرانیها نوک پیکان انقلاب بودید، حالا چطور شده که براشون مهم نیست که شما زود می‌فهمید.

   حذف
 9. با درود و سپاس از این روشنگری،
  هم میهنی در بالا به حالت غمگین صورت این شخص در این عکس اشاره کرده که موردی کاملا صحیح و بجاست. نکته دوم اینکه؛ برخی این پرسش را مطرح کرده اند که آیا این شخص واقعا اعدام شده یا نه؟ برای این دوستان خواندن این مطلب در سایت گویا، شاید راهگشا باشد:
  http://news.gooya.com/politics/archives/2012/01/134562.php

  پاسخحذف
 10. از کجا معلوم اعدامش کردن؟

  چرا در ملاء عام اعدامش نکردن؟

  پاسخحذف
 11. البته می‌شه یه طور دیگه هم به این قضیه نگاه کرد، اگه این پاسپورت عامدانه به همین شکل ناشیانه توسط خود موساد صادر شده باشه تا امروز اینطوری افتضاح به بار بیاد. در اینصورت اطلاعات ایران رو دست خورده

  پاسخحذف
 12. او متولد 1357 بوده.
  مشخص است که نتوانسته اند بمب گزار را پیدا کنند و چون ویکی لیکس افشا کرد که او با مقامات سفارت آمریکا در آذربایجان دیدار داشته، عمال رژیم برای ترساندن مردم و دیگر ورزشکاران او را قربانب کردند تا بهره برداری تبلیغاتی برای آن دسته از مردم که یا الاغ صفت هستند و دروغ های ملایان را باور می کنند یا نوکر استبدادند تبلیغ کرده باشندو سید علی چلاغ هم آفرین بگوید و دست خوش به اطلاعاتی ها بدهد.

  پاسخحذف
 13. آفرین بر تو و پتکین...
  راستی می‌دونی فشی‌ها کرجی هستن... من چند تا فشی می‌شناسم که بسیجی‌ین. و از خانواده‌های طبقه پایین اجتماع...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مخلصم زیتون جان.. آره اتفاقا این فشی که بچه کرج بوده.. باشگاه کیک بوکسینگ کرج تمرین میکرده..

   حذف
 14. اینا فکر کردن ما هم مثل خودشون احمقیم و زود باور می کنیم که آره این تو اسراییل دوره دیده ما هم عر عر کره خرا خودشون میکشن میندازن گردن و به اسراییل بی وجودا

  پاسخحذف
 15. خلاصه کلام اینکه کدوم روسیاهی تو دنیا مونده که ایران نکرده باشد.

  پاسخحذف
 16. فقط میشه گفت که روح فشی شاد

  پاسخحذف